Головна

 

                             
                                   
                                     
                                   
                                     
                                   
                                     
                               Заявникам
Search - FAQ Book Pro
Search - Tags
Поиск - Категории
Поиск - Контакты
Поиск - Контент
Поиск - Ленты новостей
Поиск - Ссылки
  • Запобігання корупції

     Як повідомлялось раніше, з метою забезпечення планування витрат на послуги з проведення експертизи матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), а також експертизи матеріалів про внесення змін до реєстраційних матеріалів протягом дії реєстраційного посвідчення, а також експертизи матеріалів щодо можливості включення лікарського засобу до Державного формуляра лікарських засобів, з 15 лютого 2019 року вартість послуг, що надає Центр збільшується на 15%.

   Зміна вартості послуг пов’язана із необхідністю приведення розмірів заробітної платні працівників Державного експертного центру МОЗ до нових соціальних стандартів захисту працюючого населення. Розрахунок вартості послуг Центру буде здійснено з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати у 4173 грн., визначеної проектом Закону України № 9000 «Про Державний бюджет України на 2019 рік» та у зв’язку із підвищенням цін на енергоносії (електричну, теплову енергію на 16 %).

   Наказ Державного експертного центру МОЗ від 18.01.2019 №12 «Про затвердження вартості послуг, що надаються Державним експертним центром МОЗ» розміщено на даному сайті за наступним посиланням: http://dec.gov.ua/index.php/ua/1/2.

     Розраховуємо на Ваше розуміння та подальшу плідну співпрацю.

 

     З повагою Директор                                                                                     Т.М.  Думенко