Головна

 

                             
                                   
                                     
                                   
                                     
                                   
                                     
                               Заявникам
Search - FAQ Book Pro
Search - Tags
Поиск - Категории
Поиск - Контакты
Поиск - Контент
Поиск - Ленты новостей
Поиск - Ссылки

  • Запобігання корупції

Нормативно-правові акти

Департамент експертизи реєстраційних матеріалів

Фармаконагляд

Експертиза матеріалів доклінічних та клінічних випробувань

Стандартизація медичної допомоги

Біологічні/біотехнологічні продукти та біосиміляри

Лабораторія фармацевтичного аналізу (ЛФА)

Лабораторія з контролю якості медичних імунобіологічних препаратів

Формулярна система забезпеченнями лікарськими засобами

Пілотні проекти щодо державного регулювання цін

Державний реєстр лікарських засобів

Перелік клінічних випробувань в Україні

Настанови

Звіти для громадськості

Антикорупційні заходи

Доступ до публічної інформації

Меню заявника

18-19  серпня 2016 року у Державному експертному центрі МОЗ України у рамках Проекту Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (далі -  ЄБРР) із надання допомоги Міністерству охорони здоров’я України   в поліпшенні процедури реєстрації лікарських засобів і практик в Україні у відповідності до доручення в.о. Міністра Міністерства охорони здоров’я України Уляни Супрун та заступника Міністра Романа Ілика  відбулася чергова робоча зустріч експертів Консорціуму фірм-консультантів   партнера Польської юридичної фірми Томаша Яворскі, партнера компанії «Марченко Даневич» Бориса Даневича з в.о. Генерального директора Центру Тетяною Думенко, начальником Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції Міністерства охорони здоров’я України Тарасом Лясковським, головним спеціалістом Відділу державної реєстрації Управління фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції Наталією Гуцал за участю  керівників структурних підрозділів Центру. 

 

В ході зустрічі обговорені питання щодо  взаємодії експертів ЕМА та експертів Центру, участь співробітників Центру в розробці нормативно-правової бази; проведення керівництвом Центру моніторингу термінів експертних робіт; висвітлення результатів діяльності Центру в джерелах масової інформації;  взаємодії Центру з строгими регуляторними агенціями інших країн (ЕМА, тощо).

Учасники зустрічі визначили ряд питань, вирішення яких дасть змогу забезпечити оптимізацію діяльності Центру шляхом адаптації  до Європейських стандартів.

Крім того, за результатами проведеної роботи на основі    висновків   та експертної   оцінки фахівців, відібраних та залучених до роботи з ЄБРР буде сформований звіт у вигляді «Дорожньої карти» за якою буде проводитись реформування установи.