Головна

 

                             
                                   
                                     
                                   
                                     
                                   
                                     
                               Заявникам
Search - FAQ Book Pro
Search - Tags
Поиск - Категории
Поиск - Контакты
Поиск - Контент
Поиск - Ленты новостей
Поиск - Ссылки

  • Запобігання корупції

Нормативно-правові акти

Департамент експертизи реєстраційних матеріалів

Фармаконагляд

Експертиза матеріалів доклінічних та клінічних випробувань

Стандартизація медичної допомоги

Біологічні/біотехнологічні продукти та біосиміляри

Лабораторія фармацевтичного аналізу (ЛФА)

Лабораторія з контролю якості медичних імунобіологічних препаратів

Формулярна система забезпеченнями лікарськими засобами

Пілотні проекти щодо державного регулювання цін

Державний реєстр лікарських засобів

Перелік клінічних випробувань в Україні

Настанови

Звіти для громадськості

Антикорупційні заходи

Доступ до публічної інформації

Меню заявника

f_83_60_1447446_1.JPG f_83_60_1447446_2.JPG f_83_60_1447446_3.JPG f_83_60_1447446_5.JPG

21 квітня 2017 року відбувся робочий візит В.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун до нового приміщення Державного експертного центру

Доктор Супрун оглянула нові приміщення Державного експертного центру МОЗ України за адресами вул. Васильківська, 14 (корпус Б) та вул. Смоленська, 10.

 

Директор Думенко Т.М. ознайомила в.о. Міністра з роботою підрозділів ДЕЦ і представила спеціалістів Центру. Пані Уляна побачила просторі, охайні та квітучі кабінети. В ознайомчому відвідуванні було продемонстровано всі можливості, обов’язки та документообіг кожного відділу.

Пані Уляна відвідала тренінг для експертів ДЕЦ, що проводила Матвєєва Олена Валеріївна, Директор департаменту фармаконагляду, кандидат медичних наук, на якому в.о. Міністра відмітила необхідність і корисність обміну інформацією між колегами,  що приводить до покращення роботи та наголосила на вмінні комунікувати і ділитися думками по робочим питанням.

Доктор Супрун ознайомилась з ІТ-системою «Фармаконагляд», системою моніторингу побічних реакцій. Начальник управління менеджменту даних з безпеки Хоромська Олена Леонідівна докладно продемонструвала  можливості системи, заповнення форми невідповідності препаратів на реальному прикладі та розповіла про взаємодію ДЕЦ та міжнародних організацій за допомогою програми.

В Управлінні експертизи матеріалів з біоеквівалентності пані Супрун наголосила на тому, що бачить необхідність у більшій відкритості даних щодо еквівалентності лікарських засобів, в тому числі вітчизняного виробництва,  оскільки країна має своїх висококваліфікованих, сучасних виробників.

У Відділі підтримки телекомунікаційних мереж Заступник начальника управління Юркович Роман Євгенович, на запит в.о. Міністра,  розповів про розробку реєстру пацієнтів, що потребують інсулінотерапії, терміни виконання, технічну підтримку програмного забезпечення Реєстру, обробку та аналіз, а також збереження та захист даних, що містяться у Реєстрі.

Директор Центру продемонструвала систему «Робоче місце керівника», розподіл досьє виробників та лікарських засобів по відділах, інформаційно-аналітичну звітність, яка лягає в основу системи мотивації та стимулювання колективу.

Далі пані Супрун відвідала новобудову Центру на вул. Смоленська, 10, куди вже переїхали декілька підрозділів, а саме: Управління іноваційних проектів, Департамент доклінічних та клінічних випробувань та Департамент раціональної фармакотерапії. Директор Центру Думенко Т.М. проінформувала в.о. Міністра Супрун про причини затримки будівництва. Пані Уляна висловила підтримку Центру у вирішені проблемних питань у межах чинного законодавства та побажала скорішого переїзду до власної будівлі всіх підрозділів Центру.