Головна

 

                             
                                   
                                     
                                   
                                     
                                   
                                     
                               Заявникам
Search - FAQ Book Pro
Search - Tags
Поиск - Категории
Поиск - Контакты
Поиск - Контент
Поиск - Ленты новостей
Поиск - Ссылки

  • Запобігання корупції

Нормативно-правові акти

Департамент експертизи реєстраційних матеріалів

Фармаконагляд

Експертиза матеріалів доклінічних та клінічних випробувань

Стандартизація медичної допомоги

Біологічні/біотехнологічні продукти та біосиміляри

Лабораторія фармацевтичного аналізу (ЛФА)

Лабораторія з контролю якості медичних імунобіологічних препаратів

Формулярна система забезпечення лікарськими засобами

Пілотні проекти щодо державного регулювання цін

Державний реєстр лікарських засобів

Перелік клінічних випробувань в Україні

Настанови

Звіти для громадськості

Антикорупційні заходи

Доступ до публічної інформації

Меню заявника

Фармацевтичний журнал

     Доступність ліків розпочинається з доступності офіційної інформації про них. ЄДИНИМ достовірним джерелом такої інформації є Державний реєстр лікарських засобів України. Наповненням та оновленням інформації у ньому опікується Державний експертний центр МОЗ. Центр ЩОДЕННО оновлює інформацію про ліки, які ви можете споживати захищено з максимальною користю для вашого здоров'я. За пошуковим словом «торговельна назва», «міжнародна непатентована назва», «АТХ-код» та іншими ознаками ви можете дізнатись про всі наявні на ринку ліки, а в інструкції для медичного застосування прочитати про спосіб та рекомендовану дозу препарату. Корисною рубрикою є розділ «Статистика», у якій ЩОДЕННО оновлюються відомості про кількість ліків українського та іноземного виробництва.  

      NEW! На виконання вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» з червня 2017 року ви МОЖЕТЕ не лише дізнатись про всі ліки, що зареєстровані в Україні, з пошукової системи, але й використати цю інформацію для наукової, аналітичної роботи, з пізнавальною метою (див. малюнок). 

 

 

    Що важливо знати про лікарські засоби для спеціалістів охорони здоров’я? Що важливо знати про ліки для пацієнта? На нашу думку, будь якого користувача інформації цікавить її повнота та об’єктивність.  Чи існує суттєва відмінність в обсязі інформації для спеціалістів та пацієнтів? Безперечно, НІ. Кожна фраза в інструкції для медичного застосування підтверджена результатами доклінічних, клінічних, фармакокінетичних та інших досліджень. А самі результати оцінені досвідченими експертами, як несуть персональну відповідальність за об’єктивність оцінки. Нова інформація, що з пов’язана з безпекою лікарського засобу, негайно вноситься до інструкції для медичного застосування. Понад 3,5 тис інструкцій оновлюється щороку. Наполегливо РЕКОМЕНДУЄМО – скористайтесь Державним реєстром лікарських засобів України (єдиним офіційним джерелом) - http://www.drlz.com.ua/