Головна

 

                             
                                   
                                     
                                   
                                     
                                   
                                     
                               Заявникам
Search - FAQ Book Pro
Search - Tags
Поиск - Категории
Поиск - Контакты
Поиск - Контент
Поиск - Ленты новостей
Поиск - Ссылки

  • Запобігання корупції

Нормативно-правові акти

Департамент експертизи реєстраційних матеріалів

Фармаконагляд

Експертиза матеріалів доклінічних та клінічних випробувань

Стандартизація медичної допомоги

Біологічні/біотехнологічні продукти та біосиміляри

Лабораторія фармацевтичного аналізу (ЛФА)

Лабораторія з контролю якості медичних імунобіологічних препаратів

Формулярна система забезпечення лікарськими засобами

Пілотні проекти щодо державного регулювання цін

Державний реєстр лікарських засобів

Перелік клінічних випробувань в Україні

Настанови

Звіти для громадськості

Антикорупційні заходи

Доступ до публічної інформації

Меню заявника

Фармацевтичний журнал

     В рамках впровадження проекту Challenge TB, що фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID),  основною метою якого є надання технічної допомоги Україні в організації якісного лікування хворих на мультирезистентний туберкульоз, у Києві 28 та 29 листопада 2017 року відбулися зустрічі партнерів для обговорення проекту «Дорожньої карти» активного моніторингу для безпечного застосування нових протитуберкульозних препаратів (ПТП) та схем.

 

     «Дорожня карта» була розроблена з метою здійснення активного моніторингу безпечного застосування нових ПТП та пілотного впровадження застосування бедаквіліну в Україні.

     28 листопада відбулася робоча зустріч за участі Тамари Габунії, консультанта з мультирезистентного туберкульозу та з організації фармнагляду USAID/Партнерства «Зупинити ТБ»/UNOPS, фахівців ДУ «Національний інститут фтізіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського НАМН України», представника РАТН в Україні та директора Департамента фармаконагляду ДП «Державний експертний центр МОЗ України» (далі - Центр) Матвєєвої О.В. Відбулося обговорення прогресу та визначення існуючих проблем фармаконагляду.

     Наступного дня, 29 листопада 2017, на базі ДУ «Національний інститут фтізіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського НАМН України» відбувся семінар для лікарів-фтизіатрів, присвячений питанням впровадження активного моніторингу для безпечного застосування ПТП. При його проведенні широко використовувався інтерактивний підхід, відбувся огляд пацієнтів, які проходять курс лікування бедаквіліном в інституті.

     Під час семінару обговорювались основні цілі та можливі результати активного моніторингу безпеки ПТП в рамках впровадження нових режимів застосування препаратів, аналізувались можливості системи фармаконагляду і надання рекомендацій щодо здійснення активного моніторингу.

     У семінарі взяла участь співробітник Департаменту фармаконагляду Центру Хоромська О.Л., яка продемонструвала можливості автоматизованої інформаційної системи з фармаконагляду (АІСФ) та надала консультації учасникам семінару щодо особливостей  та можливостей АІСФ.