Головна

 

                             
                                   
                                     
                                   
                                     
                                   
                                     
                               



Заявникам
Search - FAQ Book Pro
Search - Tags
Поиск - Категории
Поиск - Контакты
Поиск - Контент
Поиск - Ленты новостей
Поиск - Ссылки

  • Запобігання корупції

Нормативно-правові акти

Департамент експертизи реєстраційних матеріалів

Фармаконагляд

Експертиза матеріалів доклінічних та клінічних випробувань

Стандартизація медичної допомоги

Біологічні/біотехнологічні продукти та біосиміляри

Лабораторія фармацевтичного аналізу (ЛФА)

Лабораторія з контролю якості медичних імунобіологічних препаратів

Формулярна система забезпечення лікарськими засобами

Пілотні проекти щодо державного регулювання цін

Державний реєстр лікарських засобів

Перелік клінічних випробувань в Україні

Настанови

Звіти для громадськості

Антикорупційні заходи

Доступ до публічної інформації

Меню заявника

Фармацевтичний журнал

     В зв’язку зі вступом в дію наказу Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 № 32 «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України» значно посилилися вимоги до наукових видань. Зокрема для входження наукового видання до вищевказаного переліку рекомендується наявність web-сайта видання з українським та англійським інтерфейсами та присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI (Digital Object Identifier).

     Для задоволення вимог вищевказаного наказу МОН, підвищення наукового рейтингу, доступності для широкого загалу, запровадження сучасних інформаційних технологій Державний експертний центр МОЗ, який є видавцем та одним зі співзасновників Фармацевтичного журналу провів роботу зі створення та первинного наповнення веб-сайту для Фармацевтичного журналу.

     На даний час в рамках цієї роботи:

  • Зареєстровано доменне ім’я веб-сайту «Фармацевтичного журналу» в Інтернеті - https://pharmj.org.ua
  • Замовлено та отримано для Фармацевтичного журналу видавничий префікс Crossref - 10.32352 (CrossRef - це міжнародне об'єднання видавців наукових публікацій (журналів, монографій, збірників матеріалів конференцій), створене з метою розробки та підтримки всесвітньої високотехнологічної інфраструктури наукових комунікацій)
  • На основі отриманого видавничого префіксу всім статтям випусків журналу за 2017-2018 роки присвоєно відповідні індекси DOI. (DOI це серійний номер, який використовують для постійної та унікальної ідентифікації об'єктів (наприклад наукових статей) та може використовуватися для значного покращення ефективності пошуку наукової інформації в мережі Інтернет та є одним з найбільш значущих і затребуваних інструментів для сучасного наукового журналу)
  • Виконано наповнення веб-сайту загальною інформацією про журнал на українській та англійській мовах, а також розміщено архів випусків за 2013-2018 роки.
  • Розробка веб-сайту виконана на спеціалізованій відкритій програмній платформі для організації рецензованих наукових видань - OJS (Open Journal Systems), на якій наразі в світі функціонує більше 9 тис. сайтів наукових видань, а в Україні – близько 180.

     Для довідки: Фармацевтичний журнал - рецензований науково-практичний журнал, який було засновано у 1928 році. Журнал публікує оригінальні статті та огляди, події і факт, які відображають передовий досвід і результати наукових досліджень, обмін досвідом у медичній і фармацевтичній галузі. Фармацевтичний журнал включено до реферативних і наукометричних бази даних: worldcat.org (з 1930 р.) , elibrary.ru (з 1973 р.),  Google Академія (з 2011 р.), НБУ ім. В. І. Вернадського (з 2011 р.).

     В подальшому продовжуватиметься поступове наповнення архіву журналу на веб-сайті.