thumbnail

Агенція методологічної та науково-практичної роботи Центру інформує про набір групи на семінар «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання клінічних випробувань в Україні»

До уваги заявників клінічних випробувань та дослідників!

Агенція методологічної та науково-практичної роботи Центру інформує про набір групи на семінар «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання клінічних випробувань в Україні».

Семінар відбудеться 27 вересня 2023 року.

Прийом заявок триває. Запрошуємо.

 

Державне підприємство «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжує виконувати статутні завдання в умовах воєнного стану, зокрема відновлює щомісячне  проведення он-лайн семінарів «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання клінічних випробувань в Україні». Під час проведення семінарів, крім основних аспектів організації та контролю КВ, будуть також розглянуті питання проведення КВ в умовах воєнного стану.

Дата проведення он-лайн семінару «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання клінічних випробувань в Україні» буде визначена після формування групи слухачів.

Форма заяви на участь у семінарі GCP (для дослідників)
Програма семінару GCP (для дослідників)

Заяву просимо направляти в електронному вигляді на адресу: amsw@dec.gov.ua

Контактні особи:

• Бородай Світлана Миколаївна
Тел: +38 (044) 202-17-00 (2251)

• Галстян Андрій Генрійович
Тел: +38 (044) 202-17-00 (2251)

thumbnail