Вибір теми

Процедура вибору теми медико-технологічних документів для розробки визначена наказом МОЗ України від 28.09.2012 р. №751 «Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров’я України».

Згідно з Методикою розробки та впровадження медичних стандартів (уніфікованих клінічних протоколів) на засадах доказової медицини (далі – Методика), теми, за якими будуть сформовані мультидисциплінарні робочі групи та в подальшому буде вестися розробка медико-технологічних документів, визначає МОЗ України.

Підставою для розгляду теми в МОЗ України є Заявка на адаптацію клінічних настанов, розроблених за принципами доказової медицини, та розробку медико-технологічних документів (далі – Заявка), заповнена за затвердженою формою.

Заявка подається до Міністерства охорони здоров’я України фізичною або юридичною особою незалежно від форми власності.

МОЗ України проводить експертизу Заявки щодо відповідності теми визначеним Методикою основним та додатковим критеріям вибору.

Теми, які визнані такими, що потребують опрацювання, затверджуються наказами Міністерства охорони здоров’я України, та формується склад мультидисциплінарних робочих груп, який також затверджується наказом МОЗ України.

Після цього починається опрацювання медико-технологічних документів мультидисциплінарною робочою групою.

Таким чином, для того, щоб ініціювати розробку медико-технологічних документів на засадах доказової медицини згідно Методики, затвердженої наказом МОЗ України від 28.09.2012 р. №751 «Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров’я України», необхідно:

  1. Підготувати Заявку відповідно до вимог вище зазначеного наказу.
  2. ЗАЯВКА (46 Кб) (Завантажено: 25.01.2021 08:41:45) на адаптацію клінічних настанов, розроблених за принципами доказової медицини, та розробку медико-технологічних документів.
  3. Надіслати Заявку до МОЗ України та на електронну адресу ДП “Державний експертний центр МОЗ України” medstandards@dec.gov.ua