Health Canada: внесення змін до інструкцій для медичного застосування лікарських засобів, що містять анагреліду гідрохлорид (anagrelide hydrochloride)

Інформація до відома

Health Canada оприлюднено інформацію, щодо внесення змін до інструкцій для медичного застосування лікарських засобів, що містять анагреліду гідрохлорид (anagrelide hydrochloride)

Відповідні зміни були внесені до розділів «Попередження та запобіжні заходи», «Спосіб застосування та дози» з урахуванням ризику тромботичних ускладнень після раптового припинення лікування або значного зниження дози.

Ключові повідомлення для медичних працівників:

– повідомлялося про тромботичні ускладнення у пацієнтів після раптової відміни чи переривання курсу лікування (включаючи медичні процедури), а також у пацієнтів, які отримували підтримуючі дози, але у яких кількість тромбоцитів була вище 600 000/мкл.

– слід уникати різкого припинення лікування або істотного зниження дози анагреліду через ризик раптового збільшення кількості тромбоцитів, що може призвести до потенційно фатальних тромботичних ускладнень, таких як інфаркт мозку.

– у разі пропуску кількох доз під час тривалого лікування пацієнту слід негайно звернутися до свого медичного працівника для контролю рівню тромбоцитів.

З оригінальним текстом публікації можна ознайомитись за посиланням

https://www.canada.ca/en/health-canada/services/drugs-health-products/medeffect-canada/health-product-infowatch/april-2022.html