Новини

Вебінари з ОМТ: до уваги виконавців, користувачів, заявників і всіх зацікавлених

Детальніше

В рамках нової стратегії розвитку Центру Михайло Бабенко запровадив практику щотижневих нарад керівництва з очільниками підрозділів. Мета – синхронізувати роботу команди, підвищити ефективність управління, оперативно вирішувати питання, які потребують колегіального обговорення.

Детальніше

Клінічні дослідження в Україні проводяться відповідно до міжнародних етичних принципів

Детальніше

ДЕЦ продовжує публікацію оновлень про безпеку вакцин проти Covid-19, дозволених для використання в Україні. Згідно нових даних про НППІ співвідношення користь/ризик після майже 300 тисяч введених доз Covishield (Ковішелд) є позитивним.

Детальніше

Днями в Центрі відбулася нарада Михайла Бабенка з керівниками підрозділів департаменту оцінки медичних технологій. Говорили про результати роботи і плани на майбутнє.

Детальніше

В останній день березня директор ДЕЦ Михайло Бабенко відвідав архів Центру. Мета – перевірка роботи і вирішення нагальних питань.

Детальніше

Вчора, 29.03.2021, вступила в дію перша в Україні Настанова «Державна оцінка медичних технологій для лікарських засобів». В її розробці брали активну участь фахівці ДЕЦ.

Детальніше

Управління фармаконагляду Державного експертного центру МОЗ України оприлюднює аналіз несприятливих подій після імунізації проти Covid-19 у період з 24.02.21 по 28.03.21

Детальніше

Круглий стіл з ОМТ та розробки позитивного переліку

Детальніше

Михайло Бабенко: Гармонізація з європейськими регуляторними нормами має відбуватися з урахуванням потреб заявників, виробників ЛЗ, пацієнтів, МОЗ України та Центру.

Детальніше