thumbnail

Міністерство охорони здоров’я Канади (Health Canada) оприлюднило внесення змін до інструкцій для медичного застосування лікарських засобів, що містять уліпристалу ацетат (ulipristal acetate)

Цей огляд призначений в першу чергу для спеціалістів системи охорони здоров’я. У ньому наведено короткий виклад ключової інформації щодо безпеки лікарських засобів, що опублікована у квітні 2023 року Міністерством охорони здоров’я Канади (Health Canada). Оприлюднена інформація не є вичерпною.

Оновлення інструкцій для медичного застосування

Health Canada оприлюднило інформацію, щодо внесення змін до інструкцій для медичного застосування лікарських засобів, що містять уліпристалу ацетат (ulipristal acetate).

Розділи «Особливості застосування» та «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій» для лікарських засобів, що містять уліпристалу ацетат (ulipristal acetate) були оновлені інформацією про початок або відновлення регулярного прийому гормональних контрацептивів після застосування лікарських засобів, що містять уліпристалу ацетат (ulipristal acetate).

Ключові повідомлення для спеціалістів системи охорони здоров’я:

  • Фармакодинамічні властивості показують, що контрацептиви, що містять прогестин, можуть впливати на здатність лікарських засобів, що містять уліпристалу ацетат (ulipristal acetate) затримувати овуляцію.
  • Якщо жінка бажає розпочати або відновити регулярний прийом гормональних контрацептивів, вона може зробити це не раніше ніж через 5 днів після прийому лікарських засобів, що містять уліпристалу ацетат (ulipristal acetate) за умови використання надійного бар’єрного методу до наступної менструації.
  • Крім того, якщо жінка застосовувала лікарській засіб, що містять уліпристалу ацетат (ulipristal acetate) через відому або підозрювану неефективність її гормональної контрацепції, зверніться до інструкцій для медичного застосування цього конкретного гормонального контрацептиву, щоб отримати подальші рекомендації щодо подальших дій.

З оригінальним текстом даної публікації можна ознайомитись за посиланням:

LINK
thumbnail