Рішення та рекомендації суворих регуляторних агенцій лікарських засобів та міжнародних організацій
26.07.16. Американська агенція з безпеки лікарських засобів (FDA) вносить нову інформацію в інструкцію по застосуванню антибіотиків, що містять фторхінолони, щодо ризику виникнення побічних реакцій, які зумовлюють втрату працездатності.

Детальніше
24.06.16. EMA. В інструкцію по застосуванню лікарського засобу Адемпас буде додано нове протипоказання щодо лікування пацієнтів з легеневою гіпертензією, спричинену ідіопатичною інтерстиціальною пневмонією.

Детальніше
06.06.16. Health Canada. Гідроксизин (Атаракс і генерики) – оцінка потенційного ризику розвитку нерегулярних серцевих скорочень та оновлення інформації в інструкції по застосуванню.

Детальніше
29.04.16. Документ по фармаконагляду щодо збору та надання інформації про випадки застосування лікарських засобів не за їх прямим призначенням.

Детальніше
13.04.16 Комітет з оцінки ризиків у фармаконагляді (PRAC) Європейської Медичної Агенції (ЕМА) прийняв остаточні правила процедури громадських слухань щодо безпеки лікарських засобів (ЛЗ).

Детальніше
13.03.15 Кодеїн: нові рекомендації PRAC щодо обмеження застосуванняу дітей для лікування кашлю та застуди

Детальніше
13.02.15 Гідроксизин: нові рекомендації PRAC щодо мінімізації відомого ризику порушень серцевого ритму.

Детальніше
05.06.14 Управління з лікарських засобів Ірландії Інформаційний бюлетень з безпеки лікарських засобів 61 видання. Препарати, що містять домперидон: ризик серцевих побічних реакцій – обмеження показань, нові протипоказання та зменшення дози та тривалості використання.

Детальніше
03.06.2014 Нові рекомендації Європейського агентства з лікарських засобів щодо управління ризиком алергічних реакцій при внутрішньовенному застосуванні залізовмісних препаратів

Детальніше
10.04.14 Рекомендації Комітету з оцінки фармаконаглядового ризику (Pharmacovigilance Risk Assessment Committee – PRAC) щодо сигналів:…

Детальніше