Державний експертний центр МОЗ України оголошує конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу стандартизації медичної допомоги Департаменту оцінки медичних технологій

21 вересня 2020 р.

Департамент оцінки медичних технологій Державного експертного центру МОЗ України оголошує конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу стандартизації медичної допомоги. Відкрито вакансію для амбітного і орієнтованого на результат спеціаліста, який готовий долучитися до втілення системних змін в системі охорони здоров’я України.

Вимоги до спеціаліста:

  • Вища медична, фармацевтична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  • стаж роботи в галузі охорони здоров’я не менше 5 років;
  • володіння державною мовою, вільне володіння англійською мовою;
  • знання нормативно-правових документів в галузі охорони здоров’я;
  • необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики;
  • досвід в розробці, впровадженні та перегляді галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Як подати заявку:

Надішліть Ваше резюме на електронну адресу начальника Управління кадрового, документального та організаційного забезпечення: derkach@dec.gov.ua. з поміткою «Конкурс до Департаменту ОМТ».

Окрім висловлення Вашої зацікавленості, резюме має містити інформацію про наявність відповідної освіти, досвіду роботи та функціональні обов’язки конкурсанта на попередніх роботах.

У резюме потрібно зазначити контактні дані осіб, які можуть надати рекомендації. До резюме необхідно додати копії документів, що підтверджують зазначені дані

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів, починаючи з дня публікації оголошення.