thumbnail

До уваги медичних працівників, провізорів!

Наказом МОЗ України від 06.05.2020 № 1075 затверджено 12-й випуск “Державного формуляра лікарських засобів”, що є галузевим стандартом у сфері охорони здоров’я.

Державний формуляр – керівництво з раціонального використання лікарських засобів, що містить перелік зареєстрованих в Україні лікарських засобів, який включає якісні, ефективні, безпечні, економічно доцільні лікарські засоби, що доведено доказовою медициною. Він містить 21 розділ та 9 додатків. В розділах оновлена інформація про лікарські засоби із зазначенням виробника, форми випуску ліків, дозування та ціни. Вилучені ліки, термін реєстрації яких закінчився станом на 01.09.2019 р. та додані нові ліки, ефективність яких науково та практично доведена. Додатки містять інформацію щодо правил виписування рецептів, особливостей лікарських засобів, їх взаємодія, застосування у пацієнтів окремих вікових груп 

 

та багато іншого.

Державний формуляр допомагає вибрати безпечні ліки з доведеною ефективністю лікарям усіх спеціальностей, провізорам та клінічним провізорам. 

Чинний випуск Державного формуляру доступний на цій сторінці.​”

 

thumbnail