До уваги заявників!

Організація роботи Сервісного центру Державного експертного центру МОЗ України змінена!

З 18.03.2020 року, з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою з 12.03.2020 по 03.04.2020 встановлено карантин, та наказу МОЗ України від 17.03.2020 № 672 «Про організацію роботи апарату Міністерства охорони здоров’я України, підриємтств, установ та організацій, що належить до сфери його управління, на пероід дії карнтину» прийом громадян посадовими особами Державного експертного центру МОЗ припиняється. Прийом документів у Сервісному центрі у режимі живої черги приняється.

Державний експертний центр МОЗ України звертається з проханням до заявників за можливості обмежити надання документів, пов’язаних з процедурними питаннями, та, відповідно, обмежити подачу паперових їх примірників.

У разі нагальної потреби для подання документів рекомендуємо попередній запис шляхом надсилання інформації (за зразком, що додаєься (9.7 Кб) (Завантажено: 25.01.2021 08:41:52)) на електронну адресу voloshenkoi@dec.gov.ua. У відповідь на Ваш запит, Ви отримаєте підтвердження можливості подання документів з визначеною датою та часом прийому. Зазначені зміни вводяться на весь період карантину.

Листи заявників, що надаються до Сервісного центру для реєстрації у відділі діловодства, щодо матеріалів на лікарські засоби, які знаходяться на експертизі в Державному експертному центрі МОЗ України (реєстрація/перерєстрація/внесення змін), а також звіти DSUR, PUR/PSUR з супровідними листами, необхідно надсилати на електронну адресу dec@dec.gov.ua.

Про подальші дії щодо забезпечення умов карантину будемо інформувати додатково.

Дякуємо за розуміння і співпрацю!

Зичимо здоров’я та просимо вибачення за тимчасові незручності!