До уваги заявників!

Державним експертним центром МОЗ (далі – Центр) 24 червня 2019 року було проведено черговий семінар на тему: «Аудит систем фармаконагляду заявника – підготовка, проведення, результати».

У семінарі прийняли участь представники заявників, серед яких були уповноважені та контактні особи, відповідальні за фармаконагляд в Україні, представники компаній, що здійснюють діяльність з фармаконагляду та співробітники інших підрозділів заявників, що залучені до здійснення фармаконагляду.

Під час семінарів співробітники Відділу аудиту систем фармаконагляду Центру представили аудиторії доповіді, що стосувались основних аспектів проведення аудитів систем фармаконагляду заявника у майбутньому, а саме:

  • роль у підготовці до аудиту уповноваженої особи, відповідальної за фармаконагляд;
  • фактори, що враховуються при плануванні аудиту;
  • етапи проведення аудиту;
  • результати аудиту та їх аналіз;
  • коригувальні та запобіжні заходи – підходи до реалізації.

Учасники мали змогу задати доповідачам запитання і в процесі дискусії обговорити теми, що їх цікавлять.

По закінченню, присутнім були видані сертифікати учасника семінару.

Оскільки теми, що обговорювалися в ході семінарів викликають інтерес серед широкого кола заявників та представників заявників, Центром планується і в подальшому проведення таких семінарів.

 

Наступні семінари на тему: «Аудит систем фармаконагляду заявника – підготовка, проведення, результати» заплановано до проведення 16 та 19 липня 2019 року.

Вказані семінари будуть проведені по мірі формування груп.

 

Програма семінару

Форма заяви

 

Семінар буде проходити за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 10, каб. 604.

Участь у семінарі можлива тільки після попередньої оплати. Рахунок для оплати можна отримати після надання заповненої заяви учасника із зазначенням інформації щодо платника. Заповнену заяву необхідно відправити електронною поштою за адресою: evtushenko@dec.gov.ua.

Контактна особа: Євтушенко Наталія Миколаївна, контактний телефон                 +38 095 633-20-56.