Пішов із життя член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор Губський Юрій Іванович.

Державний експертний центр МОЗ України з глибоким сумом інформує, що 18 травня 2019 року на 74 році пішов із життя член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор Губський Юрій Іванович.

Наукові здобутки та досягнення Юрія Івановича на царині української біохімії та фармакології беззаперечні. Основні напрями наукової діяльності вченого: медична біохімія; молекулярна фармакологія та токсикологія; паліативна та хоспісна медицина, – стали фундаментом для розвитку сучасних напрямків регуляторної науки та практики. Паралельно з напруженою науковою та викладацькою роботою.

З 2001 року Юрій Іванович працював консультантом та співголовою консультативно-експертної групи Державного експертного центру МОЗ і користувався заслуженим авторитетом, повагою та любов’ю колег. Сотні лікарських засобів стали доступні для наших пацієнтів завдяки об’єктивній та фаховій експертизі член-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора Ю.І. Губського. Перший український формуляр хоспісної та паліативної допомоги був виданий за редакцією Юрія Івановича.

Член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор Ю.І. Губський був взірцем відповідальності та відданості справі для багатьох молодих науковців., які зростали за його щирої підтримки та участі.

Світла пам’ять про чудову людину, талановитого вченого, колегу буде жити у серцях рідних, близьких, друзів та колег по роботі.

Від імені колективу Державного експертного центру МОЗ України та Центрального формулярного комітету МОЗ України висловлюємо слова співчуття дружині, рідним та близьким.

        

 

Адміністрація Державного експертного центру МОЗ України

та Центральний формулярний комітет МОЗ України