thumbnail

Директор

Бабенко Михайло Миколайович

Номер телефону:
044-202-17-00
Біографічна довідка

Бабенко Михайло Миколайович (народився 15 вересня 1981) – директор Державного експертного центру МОЗ України, кандидат фармацевтичних наук.

У 2003 закінчив з відзнакою Луганський державний медичний університет за фахом «Провізор загального профілю». У 2009 році захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю «Фармакологія».

Кар’єру розпочав в 2001 році – під час навчання на четвертому курсі працював провізором аптеки. В грудні того ж року почав співпрацю з медико-фармацевтичною дистриб’юторською  компанією ТОВ «Медфарком» в якості медичного та торгового представника.

Після завершення університету у 2003 очолив ТОВ «Приватфарм» (роздрібна аптечна мережа) у місті Луганськ. За короткий термін покращив показники економічної ефективності компанії.

Паралельно продовжував співпрацю з ТОВ «Медфарком», де з 2005 займав керівні посади.

У 2005 отримав запрошення переїхати у м. Донецьк і очолити філію ТОВ «Медфарком». В тому ж році обійняв посаду регіонального директора групи компаній  «Медфарком».  Під час роботи здійснив реформування і трансформацію підприємства, побудував партнерські відносини з клієнтами на Сході України, вдосконалив роботу з постачальниками.

У 2007 став заступником генерального директора, а з 2008 року по 2019 – був генеральним директором групи компанії «Медфарком», де здійснював загальне управління діяльністю, займався побудовою і розвитком стратегічних взаємовідносин з постачальниками, роздрібними мережами аптек та лікувально-профілактичними закладами.

З листопада 2019 по листопад 2020 року виконував обов’язки генерального директора ПАТ «Укрмедпром» МОЗ України. На керівній посаді провів аудит діяльності державного підприємства-боржника та за короткий термін вивів його на стабільний і прибутковий рівень. Відновив роботу двох дочірніх підприємств по виробництву етилового спирту для потреб медичної галузі України в умовах пандемії Covid 19.

З листопада 2020 року виконував обов’язки директора Державного експертного центру МОЗ  України. Наказом МОЗ No 2-О від 01.02.2021 БАБЕНКО Михайла Миколайовича призначено на посаду директора Державного експертного центру МОЗ України.

Михайло Бабенко має більше 15 років досвіду в створенні, організації та адмініструванні бізнес-проектів в фармацевтичній, медичній та FMCG галузях, формуванні та реалізації стратегічних планів розвитку галузевих підприємств.

Одружений, виховує трьох доньок та сина.

thumbnail