Заступник директора з питань реєстрації та фармаконагляду

Ткаченко Євгенія Василівна

Номер телефону:
044-202-17-00
E-mail:
e.tkachenko@dec.gov.ua
Біографічна довідка

Ткаченко Євгенія Василівна – заступник директора Державного експертного центру МОЗ України з питань реєстрації та фармаконагляду, кандидат фармацевтичних наук.

Ткаченко Є.В. закінчила Луганський державний медичний університет та здобула кваліфікацію «Провізор». Має науковий ступінь кандидата фармацевтичних наук і більше 15 років у сфері управління і організації процесів у фармацевтичній галузі.

Професійну кар’єру розпочала на кафедрі фармакології та продовжила на кафедрі технології ліків, організації та економіки фармації Луганського державного медичного університету з позиції асистента. Невдовзі стала викладачем та доцентом кафедри. Поряд з цим була заступником декану фармацевтичного факультету Луганського державного медичного факультету.

З 2013 працювала на керівних посадах підприємств фармацевтичної галузі. Очолювала  регіональний структурний підрозділ, керувала проектами та програмами в сфері матеріального (нематеріального) виробництва, в тому числі питаннями з фармаконагляду,  очолювала відділ бюджетних продажів, була генеральним директором.

До команди Державного експертного центру долучилася в 2020. З 26 січня 2021 року займає посаду заступника директора Центру з питань фармаконагляду. З 01.04.21 займає посаду заступника директора Державного експертного центру МОЗ України з питань реєстрації та фармаконагляду.