До уваги заявників!

У зв’язку з численними запитами зацікавлених сторін повідомляємо, що графік роботи Державного експертного центру МОЗ України не змінено, послуги надаються у повному обсязі.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з епідемією, спричиненою корановірусом COVID-19 та з метою дотримання вимог карантину Державний експертний центр МОЗ (далі – Центр) проводитись консультації заявників у режимі Skype-конференції за попереднім записом до відповідних керівників структурних підрозділів електронною поштою. Станом на 16.03.2020 доступний контакт в Skype зареєстровано на ім’я Кузьменка Костянтина: 81743a09085fec2e . Додаткові контакти в Skype будуть надані після їх створення найближчим часом.

Консультації телефоном та електронною поштою залишаються актуальними. Звертаємо увагу, що якість наданої консультації залежить від чітко сформованого питання.

З метою належного забезпечення населення якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами та оперативного реагування планується внесення змін з організацію роботи Науково-експертної та Науково-технічної ради Центру.

Також повідомляємо, що згідно наказу Центру від 19.06.2018 №86, із змінами, створено Комісію з питань надзвичайних ситуацій (далі – Комісія). У зв’язку з необхідністю запобігання поширенню корановірусу COVID-19 з 11.03.2020 Комісія активізувала свою роботу через координацію робіт щодо забезпечення належного епідеміологічного режиму Центру.

Просимо з розумінням відноситися до проведення безконтактної термометрії, що запроваджено у Центрі, та при можливості користуватися медичними масками при спілкуванні з співробітниками Сервісного Центру.

Такі заходи перестороги спрямовані на зменшення розповсюдження та запобігання інфікування.

Дякуємо за розуміння