thumbnail

Інтеграція ОМТ в реформи систем охорони здоров’я у нових умовах. HTAi організує віртуальну регіональну зустріч у Києві, Україна

З 8 по 11 вересня 2020 року відбудеться регіональна віртуальна  конференція Health Technology Assessment International (HTAi).

HTAi прагне розширити можливості мобілізації та зміцнення глобальної спільноти з ОМТ, надаючи відкриту платформу для широкої співпраці, яка використовує колективний інтелект для покращення показників здоров’я в усьому світі. Представляючи 82 організації та понад 2500 осіб з 65 країн, HTAi є науковим та професійним глобальним товариством для лідерів думок з ОМТ, дослідників, агенцій з ОМТ, розробників політик, індустрії, наукового середовища, надавачів медичних послуг, пацієнтів та пацієнтських організацій. Для отримання додаткової інформації про організацію, будь ласка, перегляньте сайт www.htai.org.

Сфера ОМТ, яка швидко розвивається в європейському регіоні, та потужна підтримка на локальному рівні роблять Україну ідеальним місцем для проведення семінарів з нарощування потенціалу для зацікавлених сторін з ОМТ. Мета зустрічі – запропонувати освітні та навчальні можливості з ОМТ, а також провести конференцію, яка базуватиметься на регіональному досвіді ОМТ та сприятиме безперервному циклу розвитку потенціалу ОМТ, цілеспрямованому мисленню і підніматиме змістовні дискусії з делегатами з понад 20 країн. Для відкриття конференції та участі у секційних засіданнях запрошені Міністерство охорони здоров’я України та Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України.

Реєстрація на зустріч вже відкрита. Будь ласка, також скористайтеся додатковими можливостями для навчання, які пропонуються завдяки трьом коротким курсам.

Додаткову інформацію про програму регіональної зустрічі можна отримати тут.

thumbnail