Оцінка корупційних ризиків

Державним експертним центром МОЗ України в рамках підготовки проекту Антикорупційної програми розпочато процес формування персонального складу Комісії з оцінки корупційних ризиків.

Формування Комісії з оцінки корупційних ризиків та її подальша робота здійснюватиметься відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм юридичних осіб, затверджених Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 22.09.2017 № 734.

Для забезпечення дотримання принципів прозорості і доступності,  вивчення та врахування громадської думки просимо представників громадськості та експертів, які володіють знаннями про внутрішнє і зовнішнє середовище Державного експертного центра МОЗ України, та мають досвід роботи у сфері її діяльності, долучитись до процесу оцінки корупційних ризиків.

З Наказом про організацію проведення оцінки корупційних ризиків в Державному експертному центрі МОЗ України можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Державного експертного центру МОЗ України за посиланням.

Письмові пропозиції щодо кандидатур просимо надсилати не пізніше 30.11.2020 року на поштову адресу: 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 14, Державний експертний центр МОЗ України, Уповноваженій особі з антикорупційної діяльності.

Склад Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державному експертному центрі МОЗ України буде оприлюднено на офіційному веб-порталі Державного експертного центра МОЗ України після його  затвердження.