До уваги заявників

Державне підприємство «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) керується принципом «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції і вживатиме всіх передбачених законодавством заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції і пов’язаним з нею діям.

Нагадуємо, що Порядком державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів і розмірів збору за їх державну реєстрацію (перереєстрацію), затвердженого Постановою Кабінетом міністрів України від 26.05.2005 № 376 (діючий), встановлено перелік необхідних документів для проведення державної реєстрації лікарських засобів.

Порядком проведення експертизи реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), а також експертизи матеріалів про внесення змін до реєстраційних матеріалів протягом дії реєстраційного посвідчення, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 26.08.2005 № 426 (діючий), встановлено порядок оплати експертних робіт згідно з договором, укладеним між заявником та Центром. Передбачено надання Центром безкоштовних консультацій з питань державної реєстрації лікарських засобів.

Інформуємо, що будь-які грошові вкладення до пакета документів, наданих заявником до Центру, розцінюється Центром як подарунок або неправомірна вигода та є порушенням антикорупційного законодавства.

В зазначеній ситуації відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Центром:

  • складається акт щодо виявлення подарунка або неправомірної вигоди;
  • інформується уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції – Національна поліція України – щодо реагування відповідно до законодавства.