thumbnail

Майбутнє охорони здоров’я та медичні інновації: команда ДЕЦ долучилася до Саміту з трансформації охорони здоров’я 

В Амстердамі завершив роботу Саміт з трансформації в охороні здоров’я (Health Transformation Summit) міжнародний майданчик, де галузеві лідери різних країн обговорювали питання майбутнього систем охорони здоров’я, інновацій та сучасної медичної політики.

До участі долучилася і команда Державного експертного центру МОЗ України заступники директора ДЕЦ Михайло Пасічник та Денис Чередник, а також керівниця Відділу міжнародної співпраці та євроінтеграції Ольга Садовнича. 

Фокус саміту був зосереджений на глобальних тенденціях трансформації охорони здоров’я. Серед ключових тематик роль інновацій як стратегічного чинника національної стійкості та економічного розвитку, вплив штучного інтелекту, геноміки, цифрових технологій та нових моделей надання медичної допомоги на майбутнє галузі.

Окремі дискусії були присвячені питанням удосконалення регуляторних механізмів, фінансової стійкості, розвитку цифрової інфраструктури, пошуку нових підходів до організації медичної допомоги та стандартів лікування, розвиток клінічних досліджень.  

Сьогодні трансформація охорони здоров’я значною мірою визначається швидкістю впровадження інновацій. Тому для ДЕЦ важливо не лише стежити за глобальними тенденціями, а й брати участь у професійних дискусіях, які формують майбутнє регулювання та системи охорони здоров’я у світі.

 

thumbnail
thumbnail
thumbnail