thumbnail

ОГОЛОШЕННЯ про продовження терміну прийому документів для участі у конкурсному відборі членів Експертного комітету з оцінки медичних технологій Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України»

У зв’язку з численними зверненнями до Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) щодо продовження терміну прийому документів в паперовому вигляді, а також з метою недопущення виникнення реального та/або потенційного конфлікту інтересів у кандидата у члени Експертного комітету з оцінки медичних технологій Державного підприємства «Державний експертний центр міністерства охорони здоров’я України» оголошуємо про продовження терміну прийому документів до 17 год. 30 хв. 20 липня 2022 року.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсному відборі членів Експертного комітету з оцінки медичних технологій Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України»:

  • мати вищу медичну та/або фармацевтичну, та/або економічну, та/або математичну освіту;
  • кандидати у члени Експертного комітету з вищою медичною освітою повинні мати досвід практичної роботи за фахом та досвід здійснення оцінки порівняльної ефективності (результативності) та безпеки лікарських засобів.
  • кандидати у члени Експертного комітету з вищою фармацевтичною освітою повинні мати досвід здійснення оцінки порівняльної ефективності (результативності) та безпеки лікарських засобів.
  • кандидати у члени Експертного комітету з вищою економічною або математичною освітою повинні мати досвід здійснення оцінки економічної доцільності лікарських засобів та можуть мати додаткову вищу освіту в сфері управління закладами охорони здоров’я;
  • не перебувати на державній службі;
  • не мати реального або потенційного конфлікту інтересів, передбаченого Законом України «Про запобігання корупції»;
  • не перебувати у трудових або будь-яких інших договірних відносинах з виробниками лікарських засобів та власниками реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або пов’язаними з ними особами;
  • членом Експертного комітету не може бути особа, яка протягом останніх двох років надає чи надавала консультаційні послуги Державному експертному центру МОЗ України, в тому числі з питань державної оцінки медичних технологій, або заявнику з питань щодо включення (виключення) лікарських засобів до (з) Національного переліку основних лікарських засобів та до (з) Номенклатури (переліків, списків, реєстрів) лікарських засобів, що закуповуються за кошти державного бюджету для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, та/або перебуває чи перебувала протягом останніх двох років на посаді, на якій вона представляла інтереси заявників з питань щодо включення (виключення) лікарських засобів до (з) Національного переліку та до (з) Номенклатури.

Членами Експертного комітету можуть бути як громадяни України, так і іноземці (крім громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь).

Перелік документів, що подаються претендентом :

– супровідний лист щодо відповідності встановленим вимогам до кандидатів у члени Експертного комітету в довільній формі;

– заява про наявність/відсутність реального та/або потенційного конфлікту інтересів у кандидата у члени Експертного комітету з оцінки медичних технологій Державного підприємства «Державний експертний центр міністерства охорони здоров’я України» за формою, що додається;

– копія документа, який посвідчує особу;

– інформація та документи, що підтверджують наявність відповідної освіти, досвіду роботи та виконуваних функцій, у тому числі щодо здійснення оцінки порівняльної ефективності (результативності), безпеки та економічної доцільності лікарських засобів;

– згода на обробку персональних даних.

Документи подаються претендентом за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 10 з поміткою “Для участі у конкурсному відборі членів Експертного комітету з оцінки медичних технологій” та надсилаються електронною поштою на електронну адресу секретаря Конкурсної комісії: yasinska@dec.gov.ua.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Строк подання документів − до 17 год. 30 хв. 20 липня 2022 року.

Додаток: Заява про наявність/відсутність реального та/або потенційного конфлікту інтересів у кандидата у члени Експертного комітету з оцінки медичних технологій Державного підприємства «Державний експертний центр міністерства охорони здоров’я України». (18.1 Кб) (Завантажено: 13.07.2022 13:11:48)

thumbnail