ДО УВАГИ ЗАЯВНИКІВ!

Для зручності роботи в умовах карантину та оптимізації робочого процесу з 3 травня 2021 року чек-листи для отримання реєстраційних документів  в центрі адміністративних послуг МОЗ України «Єдине Вікно» будуть розміщуватись на сайті Центру в меню «Заявникам»/«Переліки та накази»/ «Інформація щодо підписаних реєстраційних посвідчень» (відповідно до затверджених наказів МОЗ України) з можливістю друку*.

* в друкованому вигляді чек-листи видаватися не будуть.

Звертаємо Вашу увагу, що з квітня 2020 року узгодження реєстраційних посвідчень (вкладок до реєстраційних посвідчень) відбувається за допомогою функціоналу «Візуалізація». У разі необхідності правки вносяться в телефонному режимі за номером (044)202-17-00 (вн. №№ 5201, 5202).

Виправлення технічних помилок в реєстраційних посвідченнях (вкладках до реєстраційних посвідчень) після набуття чинності відповідних наказів МОЗ України «Про державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів (медичних імунобіологічних препаратів) та внесення змін до реєстраційних матеріалів» та друку оригіналів відбувається згідно з підпунктом 9 пункту 2.4. розділу VI Порядку проведення експертизи реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), а також експертизи матеріалів про внесення змін до реєстраційних матеріалів протягом дії реєстраційного посвідчення, затвердженого наказом МОЗ України від 26.08.2005  № 426 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2015 № 460).